icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
data-icon
data-icon
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01-13
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-40
icon-PG-LG-03
icon-PG-LG-01
icon-PG-LG-plenarn-01
icon-PG-LG-01
language
Масштаб шрифту
100%
150%
200%
Колір
Б
Ч
Б
Зображення
Увімкнути
Вимкнути
Інтервал між буквами
Нормальный
Збільшений
Звичайна версія
Закрити панель
Вхід
Реєстрація
Toggle navigation
Поіменне голосування депутатів територіальної громади Новогродівської міської ради
розширений пошук
Каденція 8-го скликання
Головна
Депутати
Статистика
ЛІДЕРИ З РЕЙТИНГУ АКТИВНОСТІ ДЕПУТАТІВ
За
Проти
Утримався
Не голосував
Був відсутній
8
Онанко Дмитро Сергійович
Партія: Новогродівська міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
Позафракційний
8
Золотарська Інна Володимирівна
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Фракція: Депутатська група «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.)
8
Балінов Олександр Олександрович
Партія: Донецька обласна організація політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»
Позафракційний
8
Бєлік Сергій Олександрович
Партія: Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в місті Новогродівка Донецької області
Позафракційний
7
Константинов Олексій Олексійович
Партія: Новогродівська міська організація політичної партії «Партія Захисників Вітчизни»
Позафракційний
7
Терещенко Ігор Миколайович
Партія: Донецька обласна територіальна організація політичної партії «ГОЛОС»
Позафракційний
7
Тасиць Сергій Олександрович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
6
Косенко Альберт Вікторович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
6
Куцміда Альона Василівна
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Фракція: Депутатська група «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.)
6
Колотов Андрій Миколайович
Партія: Донецька обласна організація політичної партії «Слуга Народа»
Фракція: Фракція "Слуга народа"
6
Безручко Наталія Павлівна
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Фракція: Депутатська група «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.)
5
Левенець Дмитро Васильович
Партія: Донецька обласна організація політичної партії «Слуга Народа»
Фракція: Фракція "Слуга народа"
5
Бєгалі Лілія Валеріївна
Партія: Донецька обласна організація політичної партії «Слуга Народа»
Фракція: Фракція "Слуга народа"
5
Джигірєй Світлана Сергіївна
Партія: Новогродівська міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
Фракція: Депутатська група «Жінки за Мир» (Жінки. Мир. Безпека.)
5
Шевченко Олександр Миколайович
Позафракційний
5
Левченко Григорій Степанович
Партія: Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в місті Новогродівка Донецької області
Позафракційний
4
Ляшенко Едуард Олексійович
Партія: Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в місті Новогродівка Донецької області
Позафракційний
4
Ольховик Інна Григоріївна
Партія: Донецька обласна організація політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»
Позафракційний
4
Присяжний Василь Іванович
Партія: Донецька обласна територіальна організація політичної партії «ГОЛОС»
Позафракційний
4
Бурлай Роман Вікторович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
3
Пашинський Ігор Станіславович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
3
Мусейко Костянтин Іванович
Партія: Новогродівська міська організація політичної партії «Партія Захисників Вітчизни»
Позафракційний
3
Новрузов Руслан Шаріфович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
3
Ємцов Едуард Миколайович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
1
Лисак Володимир Васильович
Партія: Донецька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –За Життя»
Позафракційний
1
Орлата Ірина Адольфівна
Партія: Новогродівська міська організація політичної партії «Партія Захисників Вітчизни»
Позафракційний